Přehled německých velvyslanců v Praze a československých (do roku 1992)/ českých velvyslanců v Bonnu (do roku 1998)/ v Berlíně

Velvyslanci Spolkové republiky Německo v Československu (do roku 1992)/v České republiceVelvyslanci Československa, popř. České republiky ve Spolkové republice Německo

  • Dr. Gerhard Ritzel
    25.04.1974 - 18.05.1977

  • Dr. Jürgen Diesel
    08.06.1977 - 27.10.1982

  • Dr. Klaus Meyer
    13.12.1982 - 31.05.1985

  • Dr. Werner Schattmann
    06.1985 - 17.11.1988

  • Hermann Huber
    21.12.1988 - 30.08.1992

  • Dr. Rolf Hofstetter
    15.09.1992 - 13.03.1996

  • Dr. Anton Roßbach
    18.03.1996 - 31.01.1998

  • Michael Steiner 
    10.02.1998 - 30.09.1998

  • Hagen Graf Lambsdorff
    23.02.1999 – 30.06.2001

  • Dr. Michael Libal
    22.08.2001 - 15.06.2005

  • Helmut Elfenkämper
    25.09.2005 - 10.07.2009

  • Johannes Haindl
    03.09 2009 - 02.09.2011

  • Detlef Lingemann
    07.09.2011 - 18.07.2014
  • Dr. Arndt Freiherr Freytag von Loringhoven
    02.09.2014 - 30.11.2016





 

  • Jiří Götz
    25.04.1974 - 25.04.1983

  • Dr. Dušan Spáčil
    26.04.1983 - 11.11.1989

  • Milan Kadnár
    20.02.1990 - 29.11.1990

  • Jiří Gruša
    08.01.1991 - 10.06.1997

  • František Černý
    15.04.1998 - 26.04.2001

  • Dr. Boris Lazar
    26.06.2001 - 05.11.2006

  • Dr. Rudolf Jindrák
    11.12.2006 - 2015
  • Mgr. Tomáš Jan Podivínský
    od 8. 1. 2015